NosTale

0
39
Görülmeler

NosTale bir MMORPG tarzı bir oyundur.İlk olarak Kore’de 2006 yılında çıkmıştır. Daha sonra başka dillere çevrilerek dünyaya yayılmıştır. Bugün şu diller mevcuttur: Japonca, Çince, Almanca, İtalyanca, İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe.

Karakterler ve özellikleri

Oyunun örnek verdiği karakterler.

Maceracı

Maceracı oyuna başlayanların ilk oldukları karakterdirler ve acemilerdir. Oyuncular 20. iş seviyesine ulaştıklarında bir aşağıdaki mesleklerden birini seçerler. Nostale Resmi Web Sitesi’nde maceracı karakterinin açıklaması şöyledir: Maceracı Maceracı ilk bakışta genç ve tecrübesiz gibi gözükse de buna kanmamak lazımdır. NosVille’e gelen her yeni oyuncu tecrübesiz porno izle bir maceracı olarak başlar. Günün birinde bir kahraman olmak için de zorlu bir eğitimden geçmelidir. Bu maceracı, merak ve enerji dolu bir şekilde silahlarını kötülüğe karşı yapılan savaşta kullanır.

Kılıç savaşçısı

Bu savaşçı hem yakın hem de uzak dövüş yapabilmektedir.Ek özellikleri sayesinde aynı anda birden fazla kişi ile savaşabilmektedir.Karakterler arasında en dayanıklı sınıfdır.[2]

Okçu

Yapabildiği özellikler çoktur ve bu sayede yakın ve uzak dövüşte çok kolay bir şekilde yenebilir.Dövüşlerde kaçarak ok atma sayesinde çok şanslıdır.Aynı zamanda meslek sınıfları arasından en hızlı olanıdır

Büyücü

Şaşırtıcı büyü saldırıları yapar ve mistik silahlarıyla dikkat çeker.[4] Bu mistik silahlarla istediklerini iyileştirip istediklerini de lanetleyebilir.

SP Kartları

Karakterlerinizin belli Lv. ve iş seviyesinde Sp kartları görevi alınır.Bu görevden Sp Kartları Alınır.Bu kartla görünümünüz ve gücünüz yükselir ve değişir.Sekiz adet sp kartı vardır ve her bir kartın farklı element özellikleri vardır.(Sp Kartlarına İtem takamazsınız ama güçlendirebilirsiz).Kartın iş seviyesi artınca yeni vuruşlar gelir ya da buff isimleri altında bazı vuruş , savunma , YP ve BP puanı arttırma özellikleri alırsınız. Eğer kartınızın iş seviyesi 20 den sonra yükseldikten sonra kartınızı taktığında YP – BP yükselimi , Element Savunma arttırma , vuruş ya da savunma özelliklerine kazandığınız tecrübe puan olarak bu özellikleri arttırabilir ve her elementte çeşit çeşit kart sahibi olabilirsiniz.

Tür: Devasa çok oyunculu,MMORPG
Geliştirici: Entwell Co., Ltd.
Yayıncı: Entwell, Gameforge 4D,
Çıkış Tarihi: 2006

Kaynakça

https://tr.wikipedia.org/wiki/NosTale

 

 

Önceki İçerikLineage 2
Sonraki İçerikPhantomers
Merhaba, Ben Kürşat. 23 Yaşında UŞAK Universitesi Yeni Medya Bölümü 2.Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Freelance Grafikerlik yapıyorum.
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz