MAT Online

0
42
Görülmeler

Suba Games ile ilk olarak 2010 yılında oyunseverlerle buluşan aksiyon/macera türündeki MMOFPS oyunu Mission Against Terror(MAT Online) Türkçe dil desteğiyle bir dönem Türkiye’de yayınlanmış, daha sonra TR sunucularını kapatma kararı almıştı. MAT Online şu anda global sunucularında İngilizce dil desteğiyle oynanabilmektedir.

MAT Online‘da oyun içerisinde faydalanabileceğiniz diğer FPS oyunlarında bulunmayan çeşitli özellikler mevcut. Bunlar en dikkat çekeni ise dans etme özelliği, bu özelliği kullanmanın 2 farklı avantajı var. Birincisi dans modunda kamera 3. kişi görünümüne geçtiği için çevrenizi daha geniş bir açıyla görebiliyorsunuz, bu da özellikle köşelerde durduğunuzda rakibiniz sizi göremeden onu görebilmenize olanak veriyor. Bu modun diğer bir özelliği ise dans ettiğiniz sürece enerjinizin yavaş yavaş dolması. Dans modunun tek dez avantajı karakterinizi tamamen escort erzurum savunmasız bırakması, herhangi bir saldırı durumunda normal moda geçmeden ateş edemiyorsunuz.

Oyunda bir de Polimorph bombası bulunuyor, şirin bir hayvan görünümündeki bu bombayı rakibinize karşı kullanarak onu bir süreliğine savunmasız hale getirebilirsiniz. MAT Online‘nı cazip kılan bir diğer özellik ise Dolby Axon 3D ses teknolojisini kullanması.

MAT Online‘da Bomb, Ghost, Mumy, Deathmatch, Team Deathmatch, Dragon Emperor, Occupy, AI, Terminator, Snowball, Bounty, Hybrid ve PK modunun yanı sıra oyun severlerin en çok ilgi gösterdiği tank savaşları modu bulunuyor. Zengin harita seçeneğiyle de beğeni toplayan MAT Online ücretsiz (Free2Play) hizmet veriyor.

İlk piyasaya sürülme tarihi: 8 Temmuz 2011
Motor: Unreal Engine
Yayıncı: Suba Games
Platform: Microsoft Windows
Türler: Aksiyon-macera oyunu, Birinci şahıs nişancı
 

KAYNAKÇA

https://oyunkayit.com/mat-online.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz