Call of Duty: Black Ops 4

0
33
Görülmeler

Call of Duty: Black Ops 4 ( Call of Duty: Black Ops IIII olarak adlandırılır ), PlayStation 4 ve Xbox One içinTreyarch veMicrosoft Windows için Beenox ( Blizzard Entertainment’ın yardımıyla)tarafından geliştirilen birinci şahıslara ait bir shooter video oyunudur . Oyun 12 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürüldü.


Black Ops 4 , tüm oyuncuların dikkatini üç farklı moda yöneltiyor: Multiplayer, Zombies ve tamamen yeni savaş royale modu Blackout . Ancak oyunda, oyunun çok oyunculu karakterlerinin ya da “Uzmanların” öykülerine ve hikayelerine odaklanan tek oyunculu Solo Görevleri de  yer alıyor. Çok oyunculu geleneksel, henüz yeniden tanımlanmış, cesur, topraklanmış, enfekte çok oyunculu savaş özelliklerine sahip. Zombiler, oyuncuların nasıl oynamak istediklerini kendilerini seçmesi , escort tunceli en iyi grafik oyun oynamaları ve hayranlarının beklediği paskalya yumurtası gibi daha fazla özelleştirme ile birlikte yepyeni deneyimler içeriyor. Blackout, Call of Duty için yepyeni bir eklentidir.


Digital Deluxe, Digital Deluxe Enhanced, Pro Edition veya Call of Duty: Black Ops 4’ün Gizemli Kutu Sürümü’nü satın alan oyuncular, 1. günde MX-9 İmza Silahı alacaklar. Ayrıca, GameStop’ta özel olarak sipariş veren oyuncular Strife tabanca İmza Silahı: Birinci Gün’de “Kutsallık”. İlahiyat ile oyun içi zorlukları tamamlayan ve tüm ödüllerinin kilidini açmayı başaran oyuncular, altın “İlahi Adalet” e sahip olabilirler. 

Zombiler


genel bakış

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies , lansman, IX , Umutsuzluk Yolculuğu ,  Sınıflandırılan ve Ölülerin Kanı olmak üzere dört tam deneyim sunar . Ayrıca tüm haritalarda oynanabilen yeni Zombie Rush adlı bir gamemode var . Normal oyunun yanı sıra, oyunda yer alan yeni ve eski mekanikleri oyuncuları tanıtan bir Zombies öğreticisi.

İki katlı mevcuttur Black Ops 4 Zombiler, IX ve Umutsuzluk Voyage ve Dead ve Seri Kanını içeren klasik Lokmanruhu hikaye içeren yeni “Kaos” hikayesi.


Geliştirici (ler) Treyarch 
Raven Software (yardımlı) 
Beenoks (PC, Blizzard Entertainment’ınyardımıyla )
Yayıncı (lar) Activision
Yayınlanma 12 Ekim 2018
Tür (ler) Birinci şahıs nişancı, Savaş royale, Bilim kurgu 
Aksiyon korku, Bilim fantezi (Zombiler)
Mod (lar) Multiplayer 
Zombies 
Blackout 
Uzmanı HQ
Platform (lar) PlayStation 4 
Xbox One 
Microsoft Windows ( Battle.net )

Kaynakça ve Detaylı bigi için,

http://callofduty.wikia.com/wiki/Call_of_Duty:_Black_Ops_4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz