Eşini Kovalayan Kötü Kral : Atık Malzemesi Bayan Dört, 10. bölüm

0
8
Görülmeler

– İyi Bir Kardeş! –

Suxi dışarı atlamak ve yüksek sesle ilan etmek istiyor, onun değil, onun değil … Ama şimdi, bu durumda tek yapabileceği nilüferin arkasına saklanmak. 

    Ancak, aynı zamanda güçlü bir kardeşi var. 

    Su Jingyu bebeklerinin kardeş meşgul gülümsedi ve izah en çok yanlış anlaşılan, bkz, “Majesteleri Prens yanlış anlaşılan, sadece beş kız kardeş, beş yumuşak kardeş Xian Shu, olağanüstü yetenek, pratik hiçbir zaman, bu yaramaz olurdu var.” 

    Prince of Gözün dibi tuhaf bir ışık yaktı: “Ah? Evde hangisi olduğunu bilmiyorum?” 

    Su Jingyu karışık bir sesle gizlice aptal olduğunu söyledi × neden kız kardeşini sadece köle aldığını söyledi! Şimdi, Prens dikkatlice çalışacak, nasıl cevap verebilir? 

    Babam üç kız kardeş hakkında her zaman ciddi olmuş ve üç kız kardeş ile anne ve kız kardeşi arasındaki ilişki her zaman yumuşak olmuştur, fedakarlık yapmazsanız, fedakarlık yapmamaya çalışın. 

    “Aslında, bu kız aslında …… Majesteleri Prensten gizlemek olduğunu …… ……”: o heyecanlı ve biraz sesini yükseltti çünkü Aniden, Su Jingyu, iyi bir metrenin iki dünyanın en iyisi düşünmek, flaş sakıncası 

    “Sen tereddüt etmem Gerçeği söylemek gerekirse, hile aslında … ”Prens’in gözleri derin ve karanlıktı, sesi kısıktı ve bir ipucu var gibiydi. 

    “Evet, Majesteleri Prensi, kız aslında dört kız kardeşim!” Dedi. Su Jingyu, bu cümlenin ardından aniden rahatladı, sadece bütün gökyüzünün temiz olduğunu ve rüzgâr esiğinin de taze olduğunu söyledi. koku. 

    Dört kız kardeş mi? 

    Ağacın sapında oturan ağacın suyu neredeyse mahvoldu. 

    Utanıyor, bu yakışıklı erkek kardeş gerçekten utanmaz ve hatta masum ve masum insanını en üst tanktan çekti! Aslında çirkin insanın o olduğunu söyledi!

    Sonunda kötü ününün nereden geldiğini biliyordu. Bazı kız kardeşler yanlış bir şey yaptıkları sürece, dışarıdaki söylentilerin kafasına sabitlendiği ortaya çıktı. 

    Su’nun gözlerinin gözleri soğuk ve soğuk ışıkla parlıyor. Tamam, çok iyi, Su Jingyu, bana kızı verdin, ben küçük bir kızım, bekliyorum. 

    Yüzünde önce vücut küçük kızı titreyen görmek Saray bulutlar ilginç, pembe dudaklar seksi tat donuk bir ipucu ile bir gülümseme, Xiemei derin ses, kaldırdı: “Kız, hızlı değil netleştirmek için dışarı çıkmak?” 

    “Eğer Şimdi dışarı çıkıyorum, ağabeyim şok olacağından emin ve sonra mesajı göndermek için yere yollanacağım, inanıyor musun inanmıyor musun? “Su Luo gülüşü güzel, yüzündeki beyaz dişler kadar gülümsedi. 

    “Ama dışarı çıkmazsan, bunu yapamazsın ama inanmıyor musun?” Nangong Liuyun kırmızı dudakları kanlı, parlak ve göz kamaştırıcı ve bir çift yakışıklı 眸 眸 泓 泓 泓 泓 泓 泓 泓 泓 泓 直 直 直。。

    Crown Princess? Su Luo düşündü ve sonunda gerçeği orijinal bedenin bellek köşesinden buldu. 

    Bu gerçekten doğru, çünkü Sovyetler Birliği çocukken, tanrı kuşunun bağlı olduğu söylendi, bu yüzden doğduğunda Kraliçe onu Prens’e verdi, yıllar boyunca ünü sinir bozucu olmasına rağmen, evlilik sözleşmesi çöküyordu, ancak resmi olarak ortadan kalkmadı. 

    Daha sonra, Sun Jingyu, prens karşısında yatar ve ona yalan söyler: Birincisi, Su Xi ve Su Dian’dan şüphelenmek, ikincisi ise, prens için sorunu çözüyor Üçüncüsü, kız kardeşi için yolu açmak doğaldır. 

    Sadece kendisine yol verildiği için Suxi’nin Prens olma fırsatı vardı. 

    Su Jingyu, Su Jingyu … Söylemiştim, seninle ne yapmalıyım?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz