Eşini Kovalayan Kötü Kral : Atık Malzemesi Bayan Dört, 8. bölüm

0
9
Görülmeler

-Sıcak Nefes-

 Su Jingyu’nun kalbinde kötü bir premonition vardı, burada tekrar kalmak için cazip geldi ve görmek istemeyeceği bir şey olurdu. 

    O ve Prens İkisi de İmparatorluk Koleji’nde ve hala aynı departmandalar, ikisi de rüzgar sisteminin unsurları, Su Jingyu’nun kasıtlı niyeti ile birlikte, o ve prens çok yakın ve onlar zaten prensin ilişkisi. 

    Prens soğuktu ve gülümsedi: “Bu yaramazlık generallere yaygara yapmaya cesaret ediyor. Gerçekten cüretkar, Jingyu, bakmalısın.” 

    Beş kişiden oluşan uzun boylu ağaçlar, yemyeşil yeşil yapraklar Sovyetler Birliği ve Nangong Liuyun sahnelerini kapsayacak. Canlı, ikisi de çok hafif nefes alıyor, bu yüzden kimse anlamadı. 

    Aniden, Su Luo sıcak bir şekilde geri döndü ve sıcak nefes bir anda hassas kulak memesinde durdu. 

    Nangong’un düşük tonlu sesi tepki göstermesini beklerken çığlık attı: “Daha güzel bir resim görmek ister misin?” 

    “Ah?” Su Luo vücudunu öne doğru uzağa götürüp ona baktı, ona baktı. Sonra parıldayan akışına baktı ve yıldız gibi bir gözle parladı. 

    Nangong Liuyun önünde çapa baktı. 

    Ming dişleri, jelatin gibi cilt, Dan gibi ağız, küçük yüz düz yüzü, ancak ağır makyajdan çok daha iyi, taze ve hoş görünen Chunhui’ye benziyor. Özellikle gözler, kaynak suyu kokusu, umut dalgası, akışın güzelliği, su hareket ediyor. 

    Güzelliği berrak ve kayıtsız, ama görünüş daha da kayıtsız, Ağzı soğuk bir yay gibi, beyaz bir bulut gibi, bulut gibi hiçbir şey, sakin bir deniz gibi. 

    Nangong Liuyun’un zihni aniden bir düşünceyi parlattı ve gözlerindeki sakinliği tamamen bozdu, çok mu ilginç?

    Birdenbire güçlü ve uzun bir kolu vardı ve beyaz pürüzsüzlüğünde bir parmak daha günahın ucunu kaldırdı ve ağır gölge surağı kapattı. 

    Bu kritik noktada, elinin bir avuç içi onu dudaklarından ayırdı. 

    “Oyun henüz oyun kazanmadı, ne endişelisin?” Su Luo gülümsedi ve güldü ve sesini indirdi. 

    “Kazanmak ya da kaybetmek mi? Ama aralarında hiçbir şey yok.” Nangong Liuyun pembe dudaklarına bir gülümseme gülümsedi. Kalın kılıcı ve kaşları hafifçe toplandı ve nasıl hareket ettiğini görmedi. Birden bir çığlık çok uzaklardan gelmedi. . 

    Bu noktada, Prens ve Su Jingyu çoktan geri dönmüştü, bu sadece bir kaç adım uzaktaydı, nilüfer havuzundan keskin bir çığlık duydum, bir süre herkes durdu. 

    Su Luoyuan şaşırmıştı ve çok uzaktayken, Su alnının kanı sildiğinde yardım edemediğini, gizlice girdiğini, sonra Nangong’a bağırdığını, dişlerini gıcırdadığını ve şöyle dedi: “Siz, Yap, yap! ” 

    ” Aldatılamayan bir kural var mı? “Nangong Liuyun oyun oynamaya başladı. 

    Su Lou’nun Nangong Liuyun’a bakmaktan başka çaresi yoktu, İkincisi’nin adamın yüzü kıkırdayarak patladı ve orijinal güzel yüz çiçek açan bir çiçek gibiydi ve güzellik kare değildi. 

    Taşa atıldığında, Su bilinçaltı bir şekilde çığlık attı, kanama kafasına baktı ve bütün insan neredeyse ayağa fırladı. 

    Bu sadece bir domuz! Hala en aptal olanı! 

    Su Xi öylesine kızmıştı ki onu öldürmek için sabırsızlanıyordu; Bugün talihsiz olduğunu düşünmüştü, kötü şans tanrısının onunla çok fazla ilgilenmesini beklemiyordum! 

    “Kim ?!” Su Jingyu boş lotus göletine bağırdı. 

    Orada kim saklanıyor? En nefret dolu olan şey, gücünün diğer taraf tarafından bile bilinmemesi, iğrenç! Su Jingyu çok kızgın! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz