Eşini Kovalayan Kötü Kral : Atık Malzemesi Bayan Dört, 9. bölüm

0
9
Görülmeler

-Henüz Oyunu Kazanmadı-

 Prens’in yüzünde büyüleyici bir renk vardı, bu konuya çok ilgi duyuyor gibiydi, nilüfer göletine gözlerini kırpmadan baktı. 

    “Dışarı çık! Dışarı çıkmazsan beni suçlama!” Su Jingyu, Prens’in önünde, onun için para almaya hazırdı. 

    Böyle bir hareket Prens lehine gerçekten kazandı, Su Jingyu’nun omzunu okşadı ve başa çıkabileceğini işaret etti. 

    Lotus göletinin içinde. 

    Su Xi şu anda son derece karışık. Eğer o zaman dışarı çıkarsam, Prens’in önünde yüzümü kaybedeceğim, o bir prens olduğundan beri uzun zaman geçirir, eğer şimdi dışarı çıkarsa, hiçbir şeye sahip olmaz. 

    Eğer felaket üç kız kardeşin sebebi ise, unut gitsin, sonra dışarı çıkıp yerleşmesine izin ver. 

    “İnsanlar dağıldığında bana bir pelerin vermeyi unutma! Aksi halde seni öldürürüm!” Suxi’nin dudakları suda bir süre titriyordu. Bunu söyledikten sonra, Su’nun kemerini kaldırdı ve tüm insanını kıyıya attı. 

    Su, “ah–” çeker, öldürülen bir domuz gibi çığlık atar, havada bir su damlası gövdesiyle çığlık atar ve sonunda aşağıya düşer, vücudun vücudu kıyıya düştü. Öğütülmüş sarı çamur. 

    Daha da talihsiz olan şey, kemerinin gevşek olması için yeterli olan Suxi’den bahsedilmiş olmasıdır: Şimdi, böyle bir kayıptan sonra, yere düştüğü zaman, kemeri dağıldı ve giysiler doğrudan ayrıldı ve içindeki kırmızı bir anda belirdi. Önlük ve ince yeşim bacakları. 

    Önlüğün ağzı çok büyük ve göğsündeki yeşim tepe belirsiz ve baştan çıkarıcı. 

    Su Jingyu’nun gözleri o kadar büyük ki inanılmaz! Ağız ağzı bir sonraki yumurtayı tıkayabilir. 

    Yine de, üç kız kardeşin neden bu kadar aniden kıyıya çıktıklarını ve hala Prens’in varlığından bahsetmediği halde hala utanç verici bir şekilde düşünmeyeceğini düşünmedi.

    Prens’e olan sevgisini bu şekilde mi ifade ediyor? 

    Bu basitçe … bu … utanmaz! 

    Su Jingyu’nun beyni şiddetliydi ve vücudunu çıkardı ve Su’nun vücuduna attı Utanç verici vücudu kapatarak soğuk bir şekilde çığlık attı: “Çok hızlı değil mi?” 

    Prens’in önünde, hiç olmadığını hissetti. Kayıp su, şu anda yüzünün yandığını hissediyor. 

    Fakat ne yazık ki, Su Bang sözlerine cevap vermedi, halen herkesin hemen önünde yatıyordu ve kalabalıktı, çünkü Su Bo şu anda sersemlemiş. 

    “Fuchu’nun küçük kız kardeşi olan Kraliyet Majesteleri yaramaz, sorun yaratıyor ve yanlışlıkla seninle çarpışıyor, şaşırmamalısın.” Su Jingyu sırt morallerini ısırdı, yüzü yuvarlak bir şekilde gülümsüyor. 

    Konuştuğu sırada el hareketi yaptı ve bir sonraki kişinin üç kadını hızlıca aşağı indirmesine izin verdi. 

    Prens, Su Jingyu omzuna okşadı, çok hoş bir ruh hali gibi görünüyor, onun iki kardeş güldü gülümsedi ve “Bu durum özellikle, ah …… inanılmaz yetenek kardeş? Bu dokunduğu şekilde oynuyor senin evin mi?” Dedi 

    , aslında Prens Suxi’yi gördüm, ama sorun şu ki, Su Gangang atıldığında yüzünün ipeksi ve dağınık olmasıydı. Yeni tırmanan su hayaleti gibi, Prens görünüşünü görmemişti Su Jingyu zaten Su’yu cüppeli bir yüzle kaplamıştı. . 

    Bu nedenle, Prens bunun Bayan Su olduğu gerçeğini tanımıyordu. 

    Ancak, Prens bu cümleyi söyledi, ancak kendi niyeti var. 

    Prens bunu söylediğinde, nilüfer havuzunda bulunan Suxi çok depresyona girdi ve dolandı! Suda çömelme konusunda endişeliydi. 

    Prensin görünüşü nedir, üçüncü kız kardeşin iyi olduğu açık mı? Onun Suxi’si nasıl olabilir? Prens’i hatırladığında gizlice mutlu olmasına rağmen, kurt tarafından yanlış anlaşılması affedilmezdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz